حمله موش ها به اولدترافورد

اولدترافورد؛ ورزشگاهی که از آن به عنوان تئاتر رویاها یاد می شود با مشکلی جدی و آزار دهنده به نام حمله موش ها مواجه شده است که باید سران این باشگاه هر چه سریعتر برای رفع آن چاره ای بیندیشند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی، اولدترافورد یکی از شکیل ترین و باشکوه ترین ورزشگاه ها در اروپا و جهان به شمار می آید که از آن به تئاتر رویاها یاد می شود اما این ورزشگاه مدتها است که با مشکلی اساسی به نام موش ها مواجه است که بسیاری را کلافه کرده است.

شواری منطقه اولدترافورد در انگلیس از سران باشگاه یونایتد خواست تا در نشستی فوری موضوع جدی حمله موش ها به اولدترافورد را بررسی کنند و برای آن راه چاره ای پیدا کنند.

روزنامه دیلی میل انگلیس در گزارشی حضور زیاد موش ها در زمین ورزشگاه اولدترافورد را به تصویر کشید. در این گزارش دیلی میل آمده است که موش ها چند ماه پیش آزادانه در سکوهای ورزشگاه و اتاق های کارمندان رفت و آمد می کردند و حتی این باعث شده تا سلامت عذاهای اولدترافورد هم زیر سوال رود.

در بیاینه شواری منطقه اولدترافورد آمده است: بعد از ناکامی شما در مهار کردن مشکل حمله موش ها مجبور هستیم که خود ما پیشنهادهای را به شما ارائه دهیم. در بعضی از درهای منتهی به رستوران اولدترافورد سوراخ های بزرگی وجود دارد که ممکن است باعث نفوذ موشها به ورزشگاه شده باشد. باید این درها هرچه سریعتر تعویض و یا درست شوند.

در سال ۲۰۱۳ در جریان دیدار آرسنال برابر منچستر یونایتد که در اولدترافورد برگزار شد موش ها به زمین بازی حمله بردند و یکی از صحنه های نادر فوتبال رقم خورد.

منچستر یونایتد در فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس نتایج خوبی به دست نیاورده است و از ۴ بازی خود تنها ۷ امتیاز به دست آورده است.


منبع: شفقنا ورزشی، Manchester Evening News

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *